Kim jesteśmy

 

Księgarnię Big Book Cafe prowadzi Fundacja "Kultura nie boli" - jedna z najbardziej aktywnych organizacji pozarządowych działających w obszarze wspierania literatury. W oryginalny sposób ożywiamy dyskusję o sensowności czytania, wywołujemy do odpowiedzi najważniejszych twórców literackiego wszechświata, łączymy pisarstwo z pulsem codzienności. Od ośmiu lat organizujemy Big Book Festival.

Księgarnia Big Book Cafe to tylko wybrane tytuły. Gorące premiery, najważniejsze i najbardziej dyskutowane reportaże ostatnich lat, mocny wybór światowej i polskiej literatury pięknej. Dobrze zaopatrzona sekcja dziecięco-młodzieżowa. A do tego poezja, przewodniki po sztuce i designie, książki kulinarne (obowiązkowo wegetariańskie) oraz mądre poradniki. Sprawdzone w czytaniu!

Co miesiąc publikujemy listę bestsellerów Big Book Cafe. W cyklu „Książka tygodnia” prezentujemy krótkie rekomendacje najnowszych premier. O ważnych dla nas tytułach rozmawiamy w podcaście „Książka w 5 pytań i w 5 minut”. Wszystko po to, by z gąszczu premier pomóc Wam wyłowić te najważniejsze!

Zapraszamy do naszej księgarni!

 


 

Stacjonarnie Big Book Cafe mieści się przy ulicy Dąbrowskiego 81 na warszawskim Mokotowie.

 

Kliknij i dowiedz się więcej:

O NASZYM PROGRAMIE LITERACKIM

O ORGANIZOWANYM PRZEZ NAS FESTIWALU

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl