Kim jesteśmy

Księgarnię Big Book Cafe prowadzi Fundacja "Kultura nie boli". Działamy non-profit. Kupując u nas książki wspierasz realizowany przez nas program edukacji literackiej.

Księgarnia Big Book Cafe to tylko wybrane przez nas tytuły. Gorące premiery, najważniejsze i najbardziej dyskutowane reportaże ostatnich lat, mocny wybór światowej i polskiej literatury pięknej. Dobrze zaopatrzona sekcja dziecięco-młodzieżowa. A do tego poezja, przewodniki po sztuce i designie, książki kulinarne (obowiązkowo wegetariańskie) oraz mądre poradniki. Sprawdzone w czytaniu!

Co miesiąc publikujemy listę bestsellerów Big Book Cafe. W cyklu „Książka tygodnia” prezentujemy krótkie rekomendacje najnowszych premier. O ważnych dla nas tytułach rozmawiamy w podcaście „Książka w 5 pytań i w 5 minut”. Wszystko po to, by z gąszczu premier pomóc Wam wyłowić te najważniejsze!

Fundacja "Kultura nie boli" to jedna z najbardziej aktywnych organizacji pozarządowych działających w obszarze wspierania literatury. W oryginalny sposób ożywiamy dyskusję o sensowności czytania, wywołujemy do odpowiedzi najważniejszych twórców literackiego wszechświata, łączymy pisarstwo z pulsem codzienności. Od ośmiu lat organizujemy Big Book Festival.

Zapraszamy do naszej księgarni on-line oraz do naszych siedzib:
* na warszawskim Mokotowie, ul. Dąbrowskiego 81
* na warszawskim Śródmieściu, ul. Koszykowa 34/50

Kliknij i dowiedz się więcej:

O KSIĄŻKACH, KTÓRE CZYTAMY

O NASZYM PROGRAMIE LITERACKIM

O ORGANIZOWANYM PRZEZ NAS FESTIWALU


Fundacja „Kultura nie boli" jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni"

Certyfikat dla małych księgarń

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl